Jak zamówić nagrobek przez internet?

Informacje w kilku krokach.

Na każdym etapie służymy poradą poprzez kontakt telefoniczny lub internetowy.

Krok 1

Wybór rodzaju kamienia (jeśli nie znamy nazwy określamy kolor). W galerii na naszej stronie dostępne są rodzaje i kolory kamieni.

Wybór wzoru. Może to być wzór nagrobka z naszych galerii (w różnych wersjach kolorystycznych) lub według pomysłu Klienta.

Wzory nagrobków można zobaczyć w zakładkach:

Nagrobki pojedyncze

Nagrobki podwójne

Nagrobki-przykładowe realizacje

Nagrobki urnowe

W przypadku wzoru na zamówienie należy przedstawić własny szkic, projekt, zdjęcie bądź opis.

Krok 2

Podanie nazwy miejscowości, w której znajduje się cmentarz i określenie rodzaju grobu (np. grób ziemny jednomiejscowy, dwumiejscowy, piwnica grobowcowa, urnowy).

Podanie danych osoby pochowanej (tj. imię, nazwisko i data zgonu). Ułatwi to lokalizację grobu, gdyż wiele cmentarzy umożliwia wyszukiwanie miejsc pochówku poprzez aplikację internetową (ogólnie dostępną).

Jeżeli cmentarza nie ma w bazie danych można przedstawić zdjęcie grobu (np. wysyłając na adres e-mail).

Krok 3

Wybór rodzaju i koloru liter (napisy piaskowane, ze stali nierdzewnej, z mosiądzu…)

Wybranie dodatków do nagrobka (np. wazon, lampion, krzyż, figurka, rzeźba…)

Po ustaleniu szczegółów sporządzamy wycenę i wysyłamy umowę poprzez e-mail.

Krok 4

Zatwierdzenie umowy.

Po akceptacji umowy przesłanie zadatku na konto firmy. Wartość zadatku zostanie ustalona w umowie (zazwyczaj od 10% do 30% wartości zlecenia).

Po zaksięgowaniu zadatku na koncie rozpoczynamy realizację zamówienia. Ostateczny termin wykonania oraz zapłaty określa umowa.

Projekt rozmieszczenia napisu oraz kroju liter na pomniku wysyłamy poprzez e-mail.

Krok 5

Przed zamontowaniem pomnika potrzebne jest uzyskanie zgody na wykonanie w Zarządzie cmentarza. Wszystkie formalności oraz opłaty związane z montażem nagrobka należą do Dysponenta grobu i muszą być uregulowane przed rozpoczęciem prac kamieniarskich.

Krok 6

Po zrealizowaniu usługi montażu pomnika nagrobnego na cmentarzu mogą Państwo przybyć osobiście na odbiór lub możemy na Państwa życzenie wykonać dokumentację zdjęciową i przesłać na e-mail.

Po wykonaniu nagrobka następuje końcowe rozliczenie w formie przelewu bankowego lub gotówkowo (sposób zapłaty do indywidualnego uzgodnienia).